Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych 19 października 2021 r.

Szanowni Państwo,

przedstawiciele organizacji pozarządowych,

 

serdecznie Państwa zapraszam do udziału w organizowanej w dniu 19 października 2021 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie ul. Partyzantów 40 w Chełmie, imprezie promującej organizacje pozarządowe pod nazwą: ,,Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych”.

Podczas ,,Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych” wręczona zostanie Nagroda Prezydent Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2020 roku oraz Nagroda dla Laureata Konkursu o przyznanie tytułu „Społecznika Rokuna terenie Miasta Chełm.

W czasie wydarzenia wyróżnione zostaną również chełmskie organizacje pozarządowe, które aktywnie współpracują z Miastem Chełm, uczestnicząc w konsultacjach ,,Programu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innym i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”.

Mając na uwadze powyższe zachęcam Państwa do złożenia karty zgłoszeniowej do udziału w w/w imprezie oraz przesłanie jej w terminie do 13 października 2021 r. drogą elektroniczną na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

                                                                                                    II ZASTĘPCA PREZYDENTA

                                                                                                                  MIASTA CHEŁM

                                                                                                                 /-/ Dorota Cieślik

 

Zaproszenie

Karta zgłoszeniowa